Вікторія Назаренко (vika_garna) wrote,
Вікторія Назаренко
vika_garna

Музика, піар та "об'єктивна інформація"

   Не хотіла про Ані Лорак писати, але в розмові сплила дотична цікава тема. Так от. З одного боку, наче ж є якась вища справедливість у закиданні гнилими помідорами всих цих "пєвцов ртамі", хоча, ніде правди діти, голос у Лорак хороший. З другого - навіщо піарити цю мерзоту? Я особисто краще схожу на концерт якогось нормального виконавця і розкажу про нього друзям. Але я - не більше ніж середньостатистичнй слухач зі своїми особистими вподобаннями і смаками. А якщо глянути ширше?
     Інфопростір заполонили повідомлення про концерт Лорак і про те, як його феєрично зривали. Благородний гнів мас не вщухає. А я от замислилась: шановні журналісти, ці борці за об'єктивну інформацію (тм), з таким же запалом строчили матеріали про тур "Підтримаємо своїх"? Особисто я про нього знаю завдяки фб Марії Бурмаки, чий директор Віталій Пастух цей проект і запустив. Багато інтерв'ю позаписували з ним? А з артистами, які в цьому турі беруть участь? Перші концерти "Підтримаємо своїх" відбулися ще на початку липня, зараз уже четвета фаза триває. Артисти їздять по госпіталях, штабах, військових частинах, звільнених містах Сходу. Ще й гроші збирають на потреби військових. Це все без гонорарів, тобто волонтерство від мистецького цеху.
     Трошки цифр. Погуглила деякі інформаційні сайти на предмет висвітлення подій навколо Ані Лорак та туру "Підтримаємо своїх":
"Цензор": 4 матеріали про Лорак, жодного про "Підтримаємо своїх"
"УкрПравда": 2 проти 0 відповідно.
"ЛБ": 5 проти 5.
"Главком": 5 проти 0.
"Обозреватель": 1 проти 2.
"Уніан": 4 проти 2.
"НБН": 4 проти 1.
     І це тільки по верхах пробіглась банальним пошуком по сайту. Бо знала, що шукати. На телеканалах ситуація не краща. Є ще фб і youtube, але це не така широка аудиторія, як може здаватись на перший погляд.
     Я тут навела приклад з одним туром, який об'єднує багатьох музикантів. Є ще ж чимало інших проектів, є ініціативи конкретних музикантів. А потім таке щире здивування "Чого у нас одна попса кругом? Чого самий шансон?" Дуже багато говориться зараз про формування громадської думки, про відповідальність тих, хто несе інформацію широкому загалу. От і вся відповідльність - у цих цифрах.

   Щось я зла стала.

Tags: країна мрій, музика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments